### | Class | Competitors | Team name | Country |
---|---|---|---|---|
4 | K1MEN | Tarmo Palm | Kollane Allveelaev | EST |
6 | K1MEN | Jaan Palm | Väike Seiklus | EST |
8 | K1MEN | Jaanus Põtter | Promassaaž | EST |
10 | K1MEN | Teet Aumeister | EST | |
12 | K1WOM | Katti Aumeister | EST | |
14 | K2MIX | Tajo Koiksaar Eva Salumäe | Nõmme60 | EST |
22 | K2WOM | Kristi Näpping Marju Aas | *** | EST |
24 | K2MEN | Ralf Märs Tarmo Kouhia | VaKuMiSu | EST |
26 | K2MIX | Igor Šambalov Sveta Šambalova | Kollane Tandem | EST |
28 | K2MIX | Sergei Tšudakov Nelli Tšudakova | Narva-Jõesuu | EST |
30 | RAFT | Karmo Aksel Rasmus Sadulsepp Rainar Sadulsepp Indrek Põder Anton Krjutškin Henri Rahuoja | Vorstimeistrid | EST |
32 | SUP | Kaupo Õllek | Supster Kaupo | EST |
34 | SUP | Kaur Õllek | Supster Kaur | EST |
36 | SUP | Mait Tafenau | Supster Mait | EST |
40 | SUP | Paavo Pudan | Supster Paavo | EST |
42 | K1WOM | Külle Loik | EST | |
44 | K1WOM | Eeva Luht | Nodsu süstik | EST |
46 | SUP | Kadri Õllek | Supster Kadri | EST |
48 | SUP | Annaliisa Köss | Supster Annaliisa | EST |
50 | K2MIX | Lilian Lääts Andrus Artma | Jõhvikas | EST |
52 | K2WOM | Monika Serg Karolin Serg | Kiisa paadilõhkujad | EST |
54 | K1MEN | Tauno Ojasaar | VeeMeel | EST |
56 | K2MIX | Toomas Torv Eve Torv | Torv | EST |
58 | K1MEN | Martin Serg | Kiisa paadilõhkujad | EST |
60 | K1MEN | Janis Dzelme | airesana.lv | LAT |
62 | C2MIX | Mikk Nigu Triin Tillart | EST | |
64 | K2MIX | Tarvo Kaaret Anne Kannel | EST | |
66 | K2MIX | Kaupo Tiislär Annemai Märtson | Õhne Paadiselts | EST |
68 | SUP | Heiko Eesalu | Kukemuna | EST |
70 | K1MEN | Sigmar Jallai | S.Motorsport | EST |
72 | K1MEN | Sander Manddri | Urmas Varm Team/SKO Motors | EST |
74 | RAFT | Marko Kulman Mihkel Soolo Rauno Ruul Aivo Paddernik Ülvi Halliste Triin Sellin | Nurmekad | EST |
78 | K1WOM | Hanna-Liisa Tiitso | Vahastu | EST |
84 | K1MEN | Pärtel Keskküla | EST | |
90 | K1WOM | Margot Turu | Vahastu | EST |
96 | K1MEN | Oleg Mozessov | Nordic Kayaks Estonia | EST |
98 | K2MEN | Mindaugas Sirvinskas Audrius Ceponis | Lithuanian kayak marathon team | LTU |
100 | K2MEN | Karl-Andres Peärnberg Rain Kivimägi | Kalatraal | EST |
102 | K2MIX | Kersti Baumann Kalju Baumann | Piilu Part | EST |
106 | RAFT | Silver Viilas Magnus Siska Tomm Jan Randaru Paul Lui Randaru Aksel Tobias Konsap Mall Treier Ingrid Siska-Mölder | Nürro | EST |
108 | K2MIX | Kaupo Pedosk Monika Poll | REPSOL | EST |
110 | C2WOM | Ave Vainu Eve Vainu | VainuPlikad | EST |
112 | RAFT | Hele Truus Inga Valm Arli Mändmets Koit Kaupmees Tiit Vilberg Priit Lehtmets | Noa Laev | EST |
114 | K1MEN | Jaanus Moorits | Tuleb, mis tuleb | EST |
116 | K2WOM | Marianne Klopets Marie Klopets | M&M | EST |
126 | K2MIX | Arnis Kalniņš Sandra Lapiņa | Rumakss | LAT |
128 | K2MIX | Kardo Baumann Karoliis Baumann | Baumann | EST |
132 | K1MEN | Martins Prodnieks | LABADRUKA.LV | LAT |
134 | RAFT | Taavi Ermel Arette Ermel Aleksandra Anikina Valter Karu Mairold Mägi Valter Aro | Tuuletallajad | EST |
136 | C2WOM | Rita Kivila Signe Kaasik | Lumeinglid | EST |
138 | C2MIX | Joonas Oja Kaiti Patrason | MudEST | EST |
140 | K2MEN | Viljar Nurme Ragmar Saksing | Seikluskliinik / Traffest | EST |
142 | K1MEN | Alexander Khalyapin | Urmas Varm Team | EST |
144 | RAFT | Oleg Dmitrijev Edgar Kesvatera Andrei Pauljukaitis Annaliisa Rusi Edgar Oleks Edward Timoska Inga Pärnaste Tatiana Frolova Sebastian Vene | Narva patrull | EST |
146 | C2MEN | Matis Rüütel Ernst Valdmaa | Raudpuus | EST |
148 | C3MEN | Alex Mölder Karl Martin Põldsam Madis Pertel | AMK | EST |
150 | K2MIX | Eve Külasalu Kristaps Kruzmanis | Üle piiri | EST |
152 | RAFT | Karl Jakobson Ingrid Jakobson Märt Kunnus Kadri Kunnus Kiur Kunnus Iko Kunnus | Unimyts | EST |
154 | K2MIX | Piia Narusberg Albert Reynaste | Sport ja Tervis | EST |
156 | SUP | Kaupo Kesküla | EST | |
158 | C2MEN | Ott Väli Viljar Sinimeri | Veteväli & Kiilujälg | EST |
160 | C2MIX | Kadri Hillermaa Jüri Kliimask | EST | |
164 | C2MIX | Ranel Mänd Kristiina Murulaid | EST | |
168 | SUP | Oliver Palmik | Kukemuna | EST |
172 | K2MIX | Madis Mahlapuu Elena Vaarmets | Sõelast mõlad | EST |
174 | RAFT | Andra Einmaa Meelis Välimäe Jaanika Roomet Risto Roomet Gert Teder Rasmus Teder | Päästeliidu priitahtlikud | EST |
176 | K2MIX | Mia Elmet Märt Elmet | Jänx | EST |
178 | K2MEN | Jüri Etverk Hannes Tähtsalu | Diskokuul | EST |
182 | K1MEN | Ivar Kaldam | Veteväli | EST |
184 | SUP | Romet Sutt | EST | |
186 | C2MIX | Tõnis Murd Merilin Kütt | Cipo Baxx Geographical Norway | EST |
188 | K2MIX | Priit Kampus Tiia Ruuval | Loppetijukud | EST |
190 | K1WOM | Marit Aasaru | EST | |
192 | K1MEN | Juhan Aasaru | EST | |
196 | K1MEN | Janar Adari | Ahvens.EE | EST |
198 | K1MEN | Erki Rudi | Majaka Kajakas | EST |
200 | K1MEN | Toomas Velka | EST | |
206 | K2MIX | Mart Reimann Ere Reimann | Reimann Retkede perepäev | EST |
208 | K1MEN | Paul Teearu | Otepää | EST |
210 | K1WOM | Beata Romhanyi | Toto | SVK |
212 | K1MEN | Märt Öövel | EST | |
216 | K2MEN | Margus Möller Joonatan Kummer | Pirita ninatargad | EST |
222 | C2MEN | Rivo Miilmaa Silver Salupalu | Viljandi Hambakliinik | EST |
224 | C2MEN | Aare Heinla Melvin Sinirand | Terved / Tugevad | EST |
226 | C2MEN | Margus Valdi Mihhail Saponenko | Tolira-3 | EST |
228 | C2WOM | Kätlin Liiv Helena Voolaid | MUNAVERE | EST |
230 | K1MEN | Indrek Mägi | Mägedepoeg | EST |
232 | K2MIX | Grete Kaiv Martin Veermäe | EST | |
234 | K2MEN | Indrek Kermon Andres Kaju | Nelo 8 | EST |
238 | K1MEN | Dainius Pašninas | Pramuogynės | LTU |
240 | C2MEN | Kuldar Okas Arvi Abner | YES99 | EST |
242 | C2WOM | Eda Ala Ülle Liiv | ÜlleEda | EST |
246 | K1MEN | Armani Kohlin Howard | Vannipart1 | EST |
248 | K1MEN | Sander Kruusement | Vannipart2 | EST |
250 | K2MIX | Jako Kruusement Egle Kruusement | EST | |
252 | K2MIX | Martti Klesment Katrin Klesment | Karukoerad | EST |
254 | K2MIX | Mait Mäesalu Mirjam Mäesalu | M$M | EST |
256 | K1MEN | Ivo Ozolins | WildBaltic | LAT |
258 | K1MEN | Indrek Kuklane | ZooVet | EST |
|
|
### | Class | Competitors | Team name | Country |
---|---|---|---|---|
1 | C2WOM | Linda Tetsmann Anette Baum | HUUM SAUNA Kayak Team | EST |
5 | K2MEN | Urmo Kesküla Raico Irmann | Tuulispask | EST |
7 | K2MEN | Martin Ojamaa Karl Kerdt | DIE HARDER | EST |
9 | C2MEN | Ain Uustalu Kalju Leoke | Allveelaev | EST |
11 | SUP | Janno Rütter | Supster Janno | EST |
13 | C2MIX | Marge Ansi Meelis Ansi | Võuduka lõpuni | EST |
15 | RAFT | Rauno-Sten Reile Herman Keerutaja Jens-Peter Ribelus Mart Saluri Kasper-Ats Teinveld Martin Fedik Erlend Raudvere | LA Strongero | EST |
17 | SUP | Anton Timofejev | Supster Anton | EST |
19 | C2MEN | Zdenek Herzan Jiri Choros Hron | Kickthewaves 137 | CZE |
21 | K1MEN | Jan Belka | Slavia pojistovna sport team | CZE |
23 | K2MEN | Kristo Ots Deivis Tihovski | DeafPower | EST |
25 | RAFT | Margus Meidla Urmas Toomas Jaan Keermaa Ainar Münt Elar Luhamets Andero Luhamets | Matzatzi | EST |
27 | K2MIX | Maili Jorro Sixten Kerge | Kayak Realm / qajaq.ee | EST |
29 | RAFT | Ivo Roosimägi Eret Elen Viidakas Gitte Lees Sten Suimets Karmo Kaasik Kalev Kuuspalu | Kuus kanget | EST |
31 | K1MEN | Toomas Verro | Robinson | EST |
33 | RAFT | Mirjam Volmre Gertu Vilba Gertu Allikivi Erkko Piirimägi Ranek-Rainet Niinberg Marju Männiste Merilin Errit | Keila CrossPower | EST |
35 | RAFT | Villu Tammerik Andris Repnau Gert Velk Rudolf Saar Andres Visnapuu Tanel-Kert Visnapuu Tauri Lõhmus Janar Lehtjõe Kalle Kuusik Kalev Kuusik Reigo Sulumets | Kaitseliidu Alutaguse maleva Jõhvikad | EST |
37 | K1MEN | Kristo Vääri | Kilu Kuival | EST |
39 | K1MEN | Martin Vihm | LC4 | EST |
41 | C2MEN | Janno Flink Jaak Flink | Muuga PM | EST |
43 | K2MIX | Alar Reiska Evelyn Himma | EST | |
45 | K1MEN | Heiko Rau | Tige Kala | EST |
47 | K1MEN | Andreas Altendorfer | AUT | |
49 | C2MEN | Indrek Palo Sigmar Kasuk | Leemekulbi liigutajad | EST |
51 | K1MEN | Michael Kaplan | Kape Austria | AUT |
53 | K2MEN | Edgars Purvins Linards Volks | airesana.lv | LAT |
57 | K2MIX | Ljubov Kiritsuk Aleksei Kiritšuk | Märjad sokid | EST |
59 | C3MIX | Roland Lillemaa Siiri Kereme Helen Aart | Märg Unelm | EST |
61 | RAFT | Marko Schmidt Pille Vaher Ilja Pahhomov Karl Gregor Jakk Raimo Taalmann Greete Rihkrand | TEAM BLUE | EST |
65 | K2MIX | Asso Treksler Evelin Paju | Tõrud | EST |
67 | K1MEN | Jarkko Ainsoo | Punane Täpp | EST |
69 | K2MEN | Asko Reimus Rivo Uibo | EST | |
71 | K1MEN | Vasily Serov | Sceny Vasilija | EST |
75 | K2MIX | Elner Rannu Hedi Rannu | Helian | EST |
77 | K2MEN | Märt Häkkinen Ott Rebane | Fox | EST |
81 | K1MEN | Ülo Madissoon | KayakRealm9 | EST |
83 | K2MEN | Andres Jalakas Mihkel Ling | Püüdmatu Maaja | EST |
85 | K2MEN | Karl Oskar Reinup Ahti Reinup | Reinupite perepäev | EST |
87 | RAFT | Indrek Peterson Richard Peterson Tauno Mäesepp Jegor Šamarin Raini Toom Vahuri Eksi Krister Tapper | Goldtime | EST |
91 | K2MEN | Mart Schmeiman Maikel Ellisaar | Saamatud Saarmad | EST |
93 | K1MEN | Karl -Kaspar Lokotar | soorebased | EST |
95 | K1MEN | Rivo Reisner | EST | |
99 | C2MEN | Kardo Ots Elar Oidersalu | PihtasPõhjas | EST |
105 | K2MEN | Marin Ruudi Keit Nurga | Nelson | EST |
107 | RAFT | Krista Jürna Kristiina Peedo Airika Troost Jüri Lepik Marta Vihtre Elina Rant Heigo Paglant Agnes Palm Heidi Tõnisson | Rimi aga tõmba | EST |
109 | K2MIX | Siim Pärt Maria Oselein | Pepe | EST |
111 | C2MEN | Siim Nurk Rein Kohv | KohviNurk | EST |
113 | K1MEN | Janis Krumbergs | KAJAKU MAFIJA | LAT |
117 | K2MEN | Urmas Kuum Olavi Maasikas | KM | EST |
119 | C2MEN | Tõnu Valdmaa Andres Plaat | Sämi Siil | EST |
121 | RAFT | Sven Jürna Tauri Leppik Eero Ehala Jüri Käer Marten Väljas Jaagup Püssim John Arnar Haavistu | Wet Bandits | EST |
123 | K1MEN | Ants Nokkur | EST | |
125 | K1MEN | Priit Kallaste Mikk Jakobson | Panomehed | EST |
127 | C2MEN | Kaupo Eier Janar Kukke | Lahedad Tüübid 1 | EST |
129 | C2MEN | Krister Paas Raido Joosep | Lahedad Tüübid 2 | EST |
131 | C2MEN | Jürgen Jürimää Indrek Erin | Lahedad Tüübid 3 | EST |
133 | K1MEN | Meelis Valgeväli | EST | |
135 | K2MEN | Toomas Lelumees Indrek Juhanson | Mehed paadis | EST |
137 | RAFT | Luise Maria Tallo Siim Loitme Kairi Aadli Triin Salmus Uku Lahe Marek Läll | Fairown | EST |
139 | RAFT | Kristjan Tuisk Regor Kreek Andrei Koskelainen Tauri Mikk Rene Reier Kairo Edvand | Team Kaitsevägi /Õhuvägi | EST |
141 | K2MEN | Sander-Ville Võsa Karl Jõgi | Mägede pojad | EST |
143 | C3MEN | Kaarel Puusepp Andres Puusepp Johannes Puusepp | Madisepojad | EST |
145 | K2MEN | Marko Pank Lauri Alviste | Noored Pensionäärid | EST |
147 | C2MEN | Tanel Jevstignejev Herki Laanmets | Hatiku Poldid | EST |
151 | K2MIX | Arūnas Dubauskas Susan Lützner | Lithuanian kayak marathon team | LTU |
155 | C2MEN | Toomas Toht Mihkel Toht | Kasvõi vastuvoolu | EST |
157 | K2MEN | Mait Saar Alar Ahi | EST | |
159 | K1MEN | Endo Haossar | Roosa Põrsas | EST |
161 | C2MIX | Maili Kahu Vahur Kahu | Säärane Mulk | EST |
163 | RAFT | Anton Kaetri Vadim Ventmann Vjatšeslav Antipov Aleksandr Borodavkin Andres Nugis Aive Lepvalts Airike Jõesaar | AS Vangla | EST |
165 | K2MEN | Lauri Kusmann Kusti Peetris | ellamaa spordiklubi | EST |
167 | RAFT | Henry Ristimägi Kris Adamson Mathias Kukk Lennart Heinsalu Mihkel Talts Egert Mitt | Pärnu LaKo Bravo | EST |
169 | C2MEN | Melari Vainola Raivo Sinijärv | PROGEAR | EST |
171 | K2MIX | Anti Roots Janika Roots | MEIE | EST |
173 | K1MEN | Erkki Lindepuu | Pahur Part | EST |
175 | C2MEN | Lauri Raud Kristo Lipp | Tolira-1 | EST |
177 | C2MEN | Tanel Laanemägi Raini Ehrstein | Tolira-2 | EST |
181 | K1MEN | Siim Õunap | Mesiveski | EST |
183 | K2MIX | Anett Välling Raimond Lepiste | PAAR | EST |
187 | K2MEN | Aurimas Gabe Algirdas Gabe | father@son | LTU |
189 | RAFT | Kristel Volver Andra Pärnpuu Martin Minin Maksim Markelov Andres Kull Raido Soom Indrek Loorens Marko Hiiemäe Karl Kruuda | EST | |
193 | C3MEN | Mihkel Loorits Magnus Eenmaa Mart Järvet | SUVI 2022 | EST |
195 | K2MEN | Norman Leemets Hardi Puusepp | Vamos | EST |
197 | C2MIX | Vahur Kaelep Siiri Kaelep | Kuld kala | EST |
199 | C2MIX | Sirje Alttoa Hannes Alttoa | Gondel | EST |
209 | C2MEN | Siim Väli Kaupo Vallik | Kiire ja vihane | EST |
211 | K1MEN | Kristo Kodas | Kanepi Romuteam | EST |
213 | K2MEN | Priit Reichmann Henry Kattago | EST | |
217 | K1MEN | Andrus Bombul | EST | |
219 | C2MEN | Mihkel Võsa Martin Saukas | Koerad200 | EST |
221 | K1MEN | Mikk Tuvikene | EST | |
229 | K1MEN | Kaur Tuvikene | EST | |
231 | C2MEN | Kristo Käblik Virko Säbel | Rakvere paadimehed | EST |
|
|
### | Class | Competitors | Team name | Country |
---|---|---|---|---|
502 | K1MEN | Indrek Alas | EST | |
503 | K2MEN | Marti Lepik Andres Kalle | Team Nuustaku Pruulikoda | EST |
504 | K1MEN | Villu Ant | EST | |
505 | K1MEN | Dariusz Majchrzak | POL | |
506 | K2MEN | Heiki Jürgenstein Karli Aasma | Kanged Saarlased | EST |
507 | K2MIX | Jaanika Aguraiuja Laur Nappus | SK Fortuna | EST |
508 | K2MEN | Risto Bristol Taavet Bristol | Bristol & Bristol | EST |
509 | C2MEN | Marko Vahher Tarmo Taal | EST | |
510 | C2MEN | Johani Hint Taavi Pallas | Hundid | EST |
511 | K2MEN | Aarne Suviste Heldur Künnapas | Kohila Kobedad | EST |
512 | K1MEN | Kaarel Nagla | Nagla1 | EST |
513 | K1MEN | Maa Rott | EST | |
514 | K2MEN | Karl Laius Veiko Sepandi | the Company | EST |
515 | K2MEN | Martin Lust Anton Panas | MarAton | EST |
516 | C2MEN | Toomas Umalas Marek Hendrikson | Team Kaitsevägi | EST |
517 | K2MEN | Urmas Paejärv Peteri Grauen | Maksutõus | EST |
518 | C2MEN | Ardo Luhakivi Eero Valge | Vennad Lõvisüdamed | EST |
519 | K2MEN | Alari Pihlapuu Rauno Härm | jõmmid | EST |
|
|