13. aprill 2019

Stardinimekiri | Vaheajad | Finish

Kurgja - Tori 47km

KohtKoht klassisKlassStardinumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN6 ESTIndrek Kermon | Andres KajuKaju / Kermon03:36:25
2.2.K2MEN84 LATArnis Kalnins | Rolands KalninsRumakss03:51:05+00:14:40
3.3.K2MEN98 RUSSergey Kovshar | Vladimir MenshikovСПБ ГУТД04:02:08+00:25:43
4.4.K2MEN118 ESTHeiko Eesalu | Jaanus MooritsKukemuna04:05:21+00:28:56
5.5.K2MEN130 ESTTeet Vähesoo | Priit PurdePirita AK 04:06:57+00:30:32
6.1.K1MEN50 LTUJulius Barzdenas04:11:43+00:35:18
7.6.K2MEN190 RUSNorkin Vladislav | Vasyuhno Sergei 04:13:36+00:37:11
8.1.K2WOM122 RUSIrina Levkovets | Anastasia Kharlashinahttp://vk.com/canoemarathon04:18:11+00:41:46
9.1.K2MIX28 ESTMargus Reiman | Ksenia JemeljanovaReimann Retked04:21:16+00:44:51
10.1.K1WOM152 ESTLinda TetsmannWorld of Kayaks04:22:40+00:46:15
11.2.K1MEN80 RUSAleksandr SokolovMolodoy boec04:23:48+00:47:23
12.7.K2MEN188 RUSRybakov Sergei | Nogotkov Valentin04:27:04+00:50:39
13.8.K2MEN32 ESTMeelis Moorits | Tõnu PaljasSinimütsike04:32:56+00:56:31
14.3.K1MEN12 ESTKarl JakobsonUnimyts04:33:28+00:57:03
15.9.K2MEN14 ESTSven Sild | Raimo Simson04:37:34+01:01:09
16.2.K2MIX16 LATZiedonis Zalitis | Baiba AltbergaBEBRI04:40:55+01:04:30
17.4.K1MEN74 RUSAlexey Gaynulinvk.com/canoemarathon04:42:34+01:06:09
18.2.K1WOM20 LATSandra Lapina04:44:33+01:08:08
19.1.C2MEN78 ESTRivo Miilmaa | Olev OolupSurveproff04:45:11+01:08:46
20.10.K2MEN18 BLRRoman Sotnikov | Viachaslau Burlakavk.com/canoemarathon04:46:43+01:10:18
21.5.K1MEN58 ESTTiit KoelKajakiga merele04:49:41+01:13:16
22.3.K2MIX8 ESTElner Rannu | Hedi RannuHelian04:52:53+01:16:28
23.6.K1MEN70 ESTSilver KüttSneaky04:55:57+01:19:32
24.7.K1MEN113 RUSViktor Liubimtcev vk.com/canoemarathon04:56:38+01:20:13
25.4.K2MIX76 ESTKadi Kitsing | Tõnis KümnikNurmenuku04:56:59+01:20:34
26.8.K1MEN4 ESTARGO TURBAMUHE KULGEJA04:59:12+01:22:47
27.5.K2MIX94 LATMareks Kreismanis | Gunita KreismaneGM305:01:11+01:24:46
28.9.K1MEN26 RUSAleksei Zelinskiivk.com/canoemarathon05:02:37+01:26:12
29.10.K1MEN110 ESTIgor petrovitskiSoogitakso05:04:39+01:28:14
30.11.K2MEN120 ESTRalf Märs | Tarmo PalmVaKuMiSu05:10:09+01:33:44
31.1.C2MIX38 ESTTaavet Tamm | Reni TammR&T05:12:50+01:36:25
32.3.K1WOM150 RUSNadezhda MoiseevaJumpInMyBus.ru05:15:39+01:39:14
33.6.K2MIX90 ESTKardo Baumann | Karoliis BaumannBaumann05:16:22+01:39:57
34.2.C2MIX124 ESTRivo Perm | Urmela TubliEesti Sõudeeliit05:17:08+01:40:43
35.4.K1WOM72 RUSElena Strelinavk.com/canoemarathon05:18:48+01:42:23
36.7.K2MIX30 ESTTõnu Pihelgas | Maris KoertMaša ja Karu05:19:18+01:42:53
37.12.K2MEN162 ESTMärt Tali | Alvar PõldeotsUpume05:19:58+01:43:33
38.11.K1MEN126 RUSDenis AlimovPiterKayak05:21:35+01:45:10
39.8.K2MIX48 ESTSander Hausenberg | Viivi VaherVesipapp05:24:29+01:48:04
40.12.K1MEN46 ESTAlexander ZharinovNarva05:28:55+01:52:30
41.13.K1MEN56 ESTUrmas Alp05:29:09+01:52:44
42.14.K1MEN160 ESTKaarel Talvoja05:30:33+01:54:08
43.15.K1MEN158 ESTOtt Kell05:30:42+01:54:17
44.9.K2MIX36 ESTKristi Näpping | Priit Põntson05:32:30+01:56:05
45.13.K2MEN144 ESTHenrik Peinar | Kristjan PihusPaula05:34:13+01:57:48
46.16.K1MEN42 ESTMadis Reinumägi05:35:02+01:58:37
47.14.K2MEN24 ESTTauno Ojasaar | Tanel OjasaarVeeMeel05:36:20+01:59:55
48.5.K1WOM44 ESTMaris Pajur05:42:56+02:06:31
49.10.K2MIX102 RUSAleksandr Mordukhovich | Tatiana KrapivinaEX-ROAD Sport Team05:43:25+02:07:00
50.1.SUP176 RUSVladimir Kodintsev05:44:46+02:08:21
51.2.SUP140 RUSSergey VeryazovVeryazov05:45:24+02:08:59
52.11.K2MIX108 RUSEvgenia Krasnikova | Gennady KrasnikovFastFoxes05:48:11+02:11:46
53.12.K2MIX100 ESTMagnus Lepasalu | Virpi LepasaluLepakad05:49:20+02:12:55
54.15.K2MEN164 ESTRain Arume | Mairo MittCadia Stands05:52:58+02:16:33
55.16.K2MEN156 ESTPeep Kuulme | Simo NurkKarvajalg05:55:39+02:19:14
56.2.C2MEN88 ESTArne Pilliroog | Erki TreimannLendav Hollandlane 05:56:18+02:19:53
57.3.C2MEN138 ESTTaavi Tikerpalu | Taavet TikerpaluTikerpalud06:01:17+02:24:52
58.4.C2MEN168 ESTMargus Must | Erki TimuskSõberid06:04:30+02:28:05
59.6.K1WOM68 ESTInna LepikInna06:06:07+02:29:42
60.17.K1MEN154 RUSAlexander Nazarov06:08:04+02:31:39
61.5.C2MEN166 ESTSergo Miljan | Ergo MiljanIsa ja poeg Co06:09:02+02:32:37
62.18.K1MEN22 ESTMartin HausenbergSeabird06:15:25+02:39:00
63.17.K2MEN2 ESTRivo Lemmik | Taavi Kolbinwhitewater.ee06:15:45+02:39:20
64.13.K2MIX116 ESTGunnar Printsmann | Piia Ereth KasatkinAllveesüst06:20:14+02:43:49
65.14.K2MIX106 ESTJan-Eric Kelner | Brita Žulin-Tarelkin06:25:53+02:49:28
66.6.C2MEN128 ESTJaanus Keskoja | Madis KeskojaKeskoja06:28:51+02:52:26
67.18.K2MEN170 ESTTauno Kaare | Rasmus MartensTurbo06:34:46+02:58:21
68.1.RAFT60 ESTTeet Koel | Tõnu Tammesalu
Tarvo Teller | Märt Tohver
Mait Ender | Roman Rogovski
Matkakeskus.eu06:36:02+02:59:37
69.19.K1MEN64 LTUMindaugas Kirka06:36:19+02:59:54
70.2.RAFT40 ESTRenar Gering | Villu Kivimäe
Asko Aalam | Meelis Loosaar
Marko Loosaar | Magnus Ruutopõld
Kulles06:41:29+03:05:04
71.7.C2MEN136 ESTRaivo Laagus | Priit PajuTiim Tammeoja06:43:59+03:07:34
72.8.C2MEN134 ESTMagnus Kallikorm | Taavi GuitarTiim Tammeoja06:46:33+03:10:08
73.1.UNC172 ESTUlvar Liira | Jan Raudsepp
Ago Kakko
Eesti Sportlane06:49:24+03:12:59
74.20.K1MEN104 RUSEfremov Emelyan Artemovichvk.com/canoemarathon06:50:25+03:14:00
75.7.K1WOM54 ESTAleksandra Klokova06:52:15+03:15:50
76.9.C2MEN10 ESTMarcus Sander Ruben | Janno Ruben07:15:46+03:39:21
77.3.RAFT112 ESTRainer Kaar | Joonas Lüll
Martin Püssim | Magnus Koit
Martin Veermets | Ragnar Lall
Kaido Kreek
Sõuan kuni jõuan07:18:52+03:42:27
78.10.C2MEN146 LATJurijs Satcs | Mihails SatcsShatz07:52:54+04:16:29
79.19.K2MEN114 ESTAhti Haandi | Madis MetsanurkSõudeselts Varblased08:54:12+05:17:47
K1MEN148 ESTRivo SaarnaWorld of KayaksDNF
K2MIX34 ESTKoit Reinik | Helen ReinikRetro2DNF

Türi - Tori 78km

KohtKoht klassisKlassNumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K1MEN111 ESTEduard TaivereH.Hollo Õpilane06:32:28
2.1.K2MIX45 ESTÜlar Roose | Merike RahnikR&R06:46:46+00:14:18
3.1.K1WOM223 ESTAnette Baum07:10:46+00:38:18
4.2.K1MEN183 ESTKermo BaumannPõrguKurat07:16:36+00:44:08
5.1.C2MEN59 ESTKaupo Vallik | Siim VäliKiire ja Vihane07:17:00+00:44:32
6.3.K1MEN17 RUSIgor LychevDragon Sankt-Peterburg07:20:23+00:47:55
7.1.K2MEN83 LTUDainius Pasninas | Aurimas Gabebrothers07:29:47+00:57:19
8.2.K2MEN107 ESTTõnis Vaiksaar | Mait VaiksaarUueda 107:49:08+01:16:40
9.3.K2MEN199 ESTKarl-Andres Peärnberg | Rain KivimägiTaevas & Põrgu07:51:48+01:19:20
10.4.K1MEN27 ESTRaul LepasildNähtamatu07:57:19+01:24:51
11.5.K1MEN133 ESTPärtel Keskküla-07:58:46+01:26:18
12.6.K1MEN143 ESTAivar Tikerberisuurtix08:00:21+01:27:53
13.7.K1MEN49 ESTSixten Kerge08:01:37+01:29:09
14.8.K1MEN63 ESTAndrus Bombul08:04:10+01:31:42
15.9.K1MEN245 ESTerkki lindepuupahur part08:15:37+01:43:09
16.10.K1MEN181 ESTMartin VihmTeadmata08:15:53+01:43:25
17.4.K2MEN219 ESTAts Peetris | Kaur RankViikingi ninad08:20:39+01:48:11
18.2.K2MIX99 FINEmmi Hakulinen | Esa RahunenKesälahden Urheilijat08:22:54+01:50:26
19.11.K1MEN221 ESTKaupo TiislärFB Jooksmine08:24:45+01:52:17
20.2.C2MEN21 ESTMarek Täht | Margus NärepMätta-Heide08:25:22+01:52:54
21.12.K1MEN243 ESTErik TammsooPorter Racing aeruteam08:25:27+01:52:59
22.3.K2MIX197 ESTHellin-Heilika Õunmaa | Andres ÕunmaaPräänikud08:32:51+02:00:23
23.4.K2MIX5 ESTAnti Roots | Janika RootsMEIE08:32:54+02:00:26
24.5.K2MIX153 ESTAlar Reiska | Evelyn Himma08:33:57+02:01:29
25.13.K1MEN273 ESTOlavi MaasikasO M08:37:37+02:05:09
26.14.K1MEN269 ESTAhti ReinupEastPole Kayaks08:40:11+02:07:43
27.1.K2WOM191 ESTAlice Tärgla | Piia Salundi6908:40:43+02:08:15
28.15.K1MEN235 ESTToomas MaaskÜksinda08:41:42+02:09:14
29.6.K2MIX13 ESTKersti Baumann | Kalju BaumannPiilu Part08:51:46+02:19:18
30.3.C2MEN255 ESTMargus Tolm | Kaupo KaljumetsPõhjagaasiga lõpuni08:52:50+02:20:22
31.7.K2MIX123 ESTMarit Aasaru | Juhan AasaruError08:59:18+02:26:50
32.4.C2MEN9 ESTRanno Suits | Marko MätasKarupüksid08:59:32+02:27:04
33.5.K2MEN3 ESTMartin Serg | Kaarel PuuseppPepe & Šmõud09:00:25+02:27:57
34.16.K1MEN57 RUSMaksim Khlebnikovvk.com/canoemarathon09:01:11+02:28:43
35.17.K1MEN115 ESTTiit OjasooAriel 109:07:40+02:35:12
36.8.K2MIX105 ESTTiia Ruuval | Priit KampusTIA09:08:07+02:35:39
37.5.C2MEN155 ESTLauri Sepp | Rain NirgiSepp&Skaut09:09:16+02:36:48
38.2.K1WOM259 ESTKersti Järva09:12:11+02:39:43
39.18.K1MEN137 ESTTanel AamerMonese Sports09:14:39+02:42:11
40.6.C2MEN135 ESTHannes Kadak | Rando iidelRGB109:21:25+02:48:57
41.9.K2MIX95 ESTMärt Elmet | Annika ElmetSOS09:23:27+02:50:59
42.6.K2MEN75 RUSVladimir Poprygin | Evgenii Shmyrinvk.com/canoemarathon09:24:33+02:52:05
43.19.K1MEN203 ESTToomas VariksaarToomas109:25:10+02:52:42
44.7.K2MEN141 ESTMarko Laas | Marek KuumPoseidon09:29:11+02:56:43
45.8.K2MEN251 RUSOleg Tumanov | Denis IsaevPiterKayak09:29:28+02:57:00
46.9.K2MEN249 RUSViacheslav Shugalii | Dmitrii SigunovPiterKayak09:31:01+02:58:33
47.20.K1MEN31 ESTAndres EhrenpreisEnterprise09:31:13+02:58:45
48.1.RAFT175 ESTUnno Niit | Risto Tõniste
Jaanus Kala | Heini Põder
Karmo Põder | Kalmer Valtin
Rando Treimuth | Kaarel Mäesalu
Silver Konksi
Mayday, meid ei püüa09:31:49+02:59:21
49.7.C2MEN47 ESTPriit Punapart | Madis TammSõpruskond09:39:02+03:06:34
50.10.K2MEN271 ESTMartin Kukk | Jako LaanemägiSÜDAMEKODUD09:39:47+03:07:19
51.11.K2MEN151 ESTAsko Reimus | Rivo Uibo09:43:42+03:11:14
52.12.K2MEN37 ESTJanno Kertsman | Melari VainolaMõlamehed09:45:14+03:12:46
53.3.K1WOM157 ESTReet KaskNautleja KM09:47:40+03:15:12
54.13.K2MEN73 ESTAarne Suviste | Heldur KünnapasTasa sõuad, kaugele jõuad09:48:03+03:15:35
55.14.K2MEN261 ESTMati Koppel | Lemmo LattikasDuubel-109:55:44+03:23:16
56.2.RAFT79 ESTAigar Nuuma | Ilo Suurmets
Andrus Järg | Roomet Kahar
Keidi Käis | Kristi Johanson
Eesti Tõukerattaliit09:56:28+03:24:00
57.21.K1MEN267 ESTRagnar EhatammMinePekki :)09:56:31+03:24:03
58.22.K1MEN229 ESTAivar JuroRJ4510:04:21+03:31:53
59.8.C2MEN25 ESTIndrek Kuklane | Andrus OrusteZoovet10:04:31+03:32:03
60.15.K2MEN265 ESTTeet Ruuval | Meelis MaalmannTasa Sõuad10:05:43+03:33:15
61.9.C2MEN77 ESTKunnar Klaas | Tajo ErmTAKU10:06:00+03:33:32
62.3.RAFT125 ESTKaido Sing | Meelis Maidla
Margus Lepp | Urmet Hiiekivi
Alo Põldmaa | Tauno Rannaste
Janno Surva
JÕUJAAM10:06:57+03:34:29
63.10.C2MEN43 ESTLars Riisalu | Herki TuusForce Estonia 10:07:45+03:35:17
64.16.K2MEN149 ESTTaivo Türnpu | Ott-Kaarel Martens10:09:41+03:37:13
65.2.K2WOM33 RUSLidiia Sharapova | Olga SokolovaBotik10:10:33+03:38:05
66.23.K1MEN161 ESTMikk Margus MöllNautleja KM10:15:02+03:42:34
67.11.C2MEN23 FINJaakko Mäkikylä | Sampo HarjuWelhonpesän Hampparit10:15:47+03:43:19
68.17.K2MEN147 ESTKeio Arula | Mehis Muldma10:21:14+03:48:46
69.18.K2MEN169 ESTArgo Kamja | Sander SabrePõlva Matkaklubi10:22:56+03:50:28
70.19.K2MEN129 ESTMart Naris | Raivo NarisSüstik10:28:59+03:56:31
71.4.K1WOM215 ESTMerike NõumeesTurboTigu10:30:56+03:58:28
72.12.C2MEN11 ESTAin Uustalu | Kalju LeokeAllveeleav10:32:02+03:59:34
73.10.K2MIX205 ESTAnnika Juhanson | Tõnis KiisA&T10:32:13+03:59:45
74.20.K2MEN211 ESTRainer Rentik | Rando KoppelÕhuväe allohvitserid.10:33:50+04:01:22
75.4.RAFT117 ESTAndre Taidre | Andres Tänav
Samuel Moring | Marek Sireli
Alar Sireli | Alar Venne
Suursoo Team10:34:39+04:02:11
76.21.K2MEN225 ESTJoel Mitt | Tiit TammaiRoheline konn10:38:49+04:06:21
77.1.SUP29 ESTJanno Flink10:41:00+04:08:32
78.13.C2MEN67 ESTThomas Roosmann | Marko RoobaBaako 210:43:00+04:10:32
79.14.C2MEN65 ESTIndrek Talvik | Argo HärmBaako 110:46:12+04:13:44
80.22.K2MEN165 ESTGert Glükmann | Kaur Esnar10:50:05+04:17:37
81.5.K1WOM217 RUSLiudmila Stepanova10:50:39+04:18:11
82.23.K2MEN1 ESTOve Luik | Tauno SiibojaGeenikivid10:52:24+04:19:56
83.24.K1MEN131 ESTAndres Kiis10:56:31+04:24:03
84.5.RAFT15 ESTToomas Aavasalu | Tanel Sepp
Veiko Tõkke | Marek Märtson
Timo Sepp | Siim Aavasalu
Metslased10:56:48+04:24:20
85.24.K2MEN159 ESTRomek Ilves | Madis MahlapuuStop11:00:53+04:28:25
86.3.K2WOM35 ESTKristi Roost | Madli MartverkEnergia süst11:01:06+04:28:38
87.15.C2MEN167 ESTÜlvar Tuus | Urmas TalvikBaako 311:02:19+04:29:51
88.25.K2MEN257 ESTMartin Valter | Miko Niinemäe11:07:18+04:34:50
89.6.RAFT103 ESTMarju Parv | Andres Parv
Sirle Loigo | Tuuli Tomingas
Kairi Ränk | Juho Joonas
Paid Parved11:12:54+04:40:26
90.7.RAFT81 ESTRaido Juuse | Rauno Urm
Veiko Õisma | Ranar Õisma
Edvin Lestman | Kristjan Urm
Väätsa kunnid11:18:13+04:45:45
91.25.K1MEN279 RUSMaksim Zhulin11:23:31+04:51:03
92.11.K2MIX189 ESTMairo Tutk | Kadri KuusksaluMardikad 11:30:37+04:58:09
93.12.K2MIX239 ESTMarge Ansi | Meelis AnsiVõiduka lõpuni!11:31:55+04:59:27
94.1.C2MIX241 ESTMaris Heinaru | Tõnis MillingDulce de Leche11:35:02+05:02:34
95.8.RAFT89 ESTTimo Liiv | Aivar Kruup
Mait Grigorjev | Kristjan Pals
Kristjan Pikla
5plussi11:36:03+05:03:35
96.13.K2MIX145 ESTMaarja Tulit | Martin TulitNuudlikäed11:37:47+05:05:19
97.9.RAFT85 ESTMarko Schmidt | Raimo Toomingas
Oleg Dmitrijev | Kaja Rand
Aleksei Prijomõšev | Henri Rauk
Sergei Komarov
Leitnant Schmidt12:07:44+05:35:16
98.4.K2WOM207 ESTGrete Arumäe | Annika AlasÕieke12:13:50+05:41:22
99.10.RAFT51 ESTSven Jürna | Marek Orub
Andres Orub | Tauri Leppik
Kail Koiduste | Raul Ausman
Rainer Merisalu
uppumatud12:14:24+05:41:56
100.26.K1MEN171 ESTMihkel SooloJosserivennad12:17:39+05:45:11
101.27.K1MEN173 ESTMadis SooloJosserivennad12:17:52+05:45:24
102.11.RAFT71 ESTSiim Siska | Martin Mölder
Argo Roos | Marko Kikas
Gert Reimets | Taavi Urgard
Nürro Rangers 12:19:54+05:47:26
103.16.C2MEN263 ESTMartin Lõbu | Lennart PostLõbuPost12:24:58+05:52:30
104.12.RAFT53 ESTMarko Valter | Rene Reier
Raido Kiigske | Margus Plukk
Regor Kreek | Uku Tali
LENDAV BANAAN12:27:53+05:55:25
105.13.RAFT139 ESTRichard Peterson | Veiko Kandla
Marko Laur | Erki Post
Taavi Tamkivi
Pekikõhu Reissing Tiim12:28:49+05:56:21
106.14.RAFT101 ESTElar Luhamets | Margus Meidla
Jaan Keerma | Are Vest
matzatzi12:29:25+05:56:57
107.15.RAFT275 ESTAndžei Veidenbaum | Rauno Kuusemets
Tarmo Riitmuru | Lisanne Meristo
Kaisa-Kristina Kivirand | Laura Ernits
FysioSekstett12:34:31+06:02:03
108.16.RAFT185 ESTArvi Alamaa | Elari Vettik
Mart Pöör | Mihkel Aaviste
Henry Kõomägi | Kaarel Viik
12:40:53+06:08:25
109.17.RAFT177 ESTSander Kanter | Mart Kihulane
Raiko Annask | Rauno-Sten Reile
Taavi Nagel | Henri Kikkas
Ragnar Rahu
TTG gäng12:52:04+06:19:36
110.18.RAFT61 ESTMairo Lõhmus | Mikk Vakkum
Janno Sagar | Mikk Vissak
Tarmo Kivimäe | Ott Komedant
SV Aerumehed12:52:35+06:20:07
111.19.RAFT179 ESTJoonas Soovik | Andri Vaisma
Ragnar Jõeäär | Madis Vaks
Gerdo Merirand | Kevin Naaber
Yellow Submarine - periskoobi sügavusel13:14:43+06:42:15
112.17.C2MEN277 ESTSilver Allmere | Janar MännikTüri jõud 13:36:16+07:03:48
113.20.RAFT127 ESTSergei Nikiforov | Vitali Vink
Mihhail Šelpakov | Roman Tkatšenko
Jelena Saveljeva | Oksana Nikiforova
Marten Ingel
Tuumaprussakad13:40:36+07:08:08
114.21.RAFT19 ESTKalle Kuusik | Tauri Lõhmus
Villu Tammerik | Janar Lehtjõe
Pavel Smorodin | Roland Lillemaa
Kaitseliidu Alutaguse maleva Jõhvikad13:44:40+07:12:12
115.22.RAFT87 ESTMihkel-Jaagup Laats | Taavi Pelt
Valmar Viitak | Magnus Pitertsev
Lauri Erm | Egert Roosimägi
Andres Alus | Sander Leinberg
Ragne Hindrimäe
Leitnant Laats13:53:57+07:21:29
116.23.RAFT39 ESTValter Pärn | Juhan Jevonen
Edvard Remsel | Rainis Sinikas
Jevgenia Jakobson | Ivo Roosimägi
Mari Kaljuste
Kolonel Valter14:02:11+07:29:43
117.24.RAFT7 ESTMargit Klaus | Kaja Friedemann
Evelin Kääparin | Ruth Ehandi
Pille Liiv | Krista Jürna
Suire Klaus
Mõrrad Vees14:10:33+07:38:05
118.25.RAFT69 ESTIngrid Siska-Mölder | Mall Treier
Meelika Ilmas | Silver Viilas
Lembit Maiorov | Magnus Siska
Nürro 14:28:53+07:56:25
119.26.RAFT213 ESTLauri Käis | Joosep Piirisild
Tarmo Kose | Priit Poks
Meelis Uibo | Kaspar Aruvee
Erki Martinson | Jaan Laos
Voolumõõtja15:14:41+08:42:13
120.27.RAFT237 ESTAnti Vimb | Karl Kruuda
Mart Saarmann | Martin Joller
Gustav Kruuda
Poseidon15:49:19+09:16:51
RAFT41 ESTMarek Mardisoo | Evari Koppel
Sander Sepp | Peeter Viirsalu
Kaarel Kalm | Martin Mäesalu
Erkki Tikk | Ott Laius
Siim Kroodo
MätasDNF
RAFT109 ESTEveli Kalev | Väino Kraavi
Valdo Helmelaid | Hilda Rütter
Aleksandr Belov | Reio Järvsalu
Kristi Kinsi
WahkerDNF
RAFT121 ESTPelle Nepper | Madis Liivamägi
Mikk Valner | Tanel Kelder
Ainer Tiitson | Kaido Rosin
Janar Holm | Jaak Veskimeister
Keit Rohtla
KalevipoegDNF
RAFT231 ESTMihkel Jugaste | Hannes Küün
Karli Palts | Tõnis Palts
Martti
HM PäntihöüsDNF
C2MEN195 ESTMartin Tomson | Marcis DambisBFAMDNF
K1MEN247 ESTJaan LiidersKATAMARAANDNF

Türi - Tori 104 km

KohtKoht klassisKlassNumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN548 ESTIvar Hütt | Mart ReimannReimann Retked09:32:20
2.2.K2MEN565 ESTTauno Riibak | Erki ErmAeruvaba09:32:36+00:00:16
3.1.K1MEN528 POLPiotr RosadaROSADA09:33:30+00:01:10
4.3.K2MEN520 ESTAivar Tikenberg | Raivo MännikMetsanurga09:46:11+00:13:51
5.2.K1MEN541 ESTHannes TähtsaluDiskokuul09:50:02+00:17:42
6.4.K2MEN506 ESTAndres Kalle | Villu AntIkka ja Jälle09:55:16+00:22:56
7.1.C2MEN567 LATJurijs Seleznovs | Stanislavs LescinskisLatvian Canoe10:05:10+00:32:50
8.5.K2MEN510 ESTMarti Lepik | Peeter KümmelNuustaku 7.010:26:46+00:54:26
9.3.K1MEN561 ESTOlden JentsonWorld of Kayaks10:40:07+01:07:47
10.6.K2MEN551 ESTErki Rudi | Rünno PusaMajaka Kajakad10:43:52+01:11:32
11.7.K2MEN526 ESTMeelis Valgeväli | Eero ValgeväliVihased hinged10:48:45+01:16:25
12.4.K1MEN540 ESTIndrek AlasLTKH10:54:20+01:22:00
13.8.K2MEN532 ESTMeelis Viirma | Einar KivisaluKoomaklubi11:11:35+01:39:15
14.2.C2MEN521 ESTOtt Väli | Viljar SinimeriMTÜ Kiilujälg11:12:29+01:40:09
15.1.C2MIX566 ESTMaili Kahu | Vahur KahuSäärane Mulk11:18:35+01:46:15
16.5.K1MEN550 LATAndris StavroPension level11:20:13+01:47:53
17.6.K1MEN553 ESTJanar AdariAhvens.Lv11:38:32+02:06:12
18.7.K1MEN527 ESTEero Ots11:38:45+02:06:25
19.8.K1MEN519 ESTMaa RottViieskordne11:45:23+02:13:03
20.9.K2MEN529 ESTRisto Bristol | Taavet BristolBristol & Bristol11:46:19+02:13:59
21.10.K2MEN503 ESTJürgo Jartsev-Moont | Taavi ValgmäeJürtod11:52:38+02:20:18
22.3.C2MEN508 ESTMikk Virki | Ardo RaidojaGladiator Paintball12:04:44+02:32:24
23.9.K1MEN562 ESTTarvo Liik3park12:23:31+02:51:11
24.4.C2MEN512 ESTMargus Kont | Bruno JõepereVigurpuit12:26:31+02:54:11
25.10.K1MEN501 ESTAulo AasmaaViimsi Sport12:34:54+03:02:34
26.5.C2MEN515 ESTKalev Ellervee | Tanel MägerSK Double Bock12:43:52+03:11:32
27.11.K2MEN530 ESTSven Link | Tarvo KaaretRitsikas12:53:03+03:20:43
28.6.C2MEN538 ESTTanel Mangusson | Priit JüriööSK Ellamaa12:55:57+03:23:37
29.7.C2MEN539 ESTKalle Klandorf | Hallar TammElektrimootor13:07:43+03:35:23
30.1.K2MIX533 ESTMadis Altermann | Kaiti BirkInspiredi spordiklubi13:13:10+03:40:50
31.8.C2MEN546 ESTKaspar Kõiv | Reino RoosiRapla mõnus mõla13:15:34+03:43:14
32.11.K1MEN569 ESTFred ViirmaaElena :)13:15:48+03:43:28
33.12.K1MEN557 ESTRivo Reisner13:16:11+03:43:51
34.12.K2MEN507 ESTUku Pilv | Kuldar KarkE-Piim Süsta Tiim13:24:02+03:51:42
35.13.K2MEN563 ESTAntti Torkel | Marvin Pirnipuukaksmeest13:33:38+04:01:18
36.9.C2MEN511 ESTArdo Luhakivi | Eero Valge Kriimsilm13:39:40+04:07:20
37.10.C2MEN535 ESTKert Lillemäe | Erko VaherTeam Volvo Trucks13:43:58+04:11:38
38.13.K1MEN560 ESTPaul TeearuOÜ Valga Puu13:46:55+04:14:35
39.11.C2MEN522 ESTAivo Kalmet | Madis AkkatusMetsalised13:47:34+04:15:14
40.14.K2MEN547 ESTRiho Juurik | Marek AasRM13:49:51+04:17:31
41.15.K2MEN518 ESTVillu Kivinukk | Lauri MaidlaMeeskond LV13:54:56+04:22:36
42.14.K1MEN524 ESTTiit OjalaMÕLAMEHED14:01:47+04:29:27
43.12.C2MEN556 ESTMarius Pihlak | Renno VeelmaIV vahetus14:06:44+04:34:24
44.16.K2MEN554 ESTRauno Mäe | Ramil Sadikov14:10:41+04:38:21
45.1.C1MEN568 LATGundars Patmalnieks14:11:35+04:39:15
46.15.K1MEN536 ESTTeet PihelgasKirvepakk14:13:27+04:41:07
47.2.K2MIX564 ESTJaanika Aguraiuja | Marko Martin AguraiujaKotkad14:14:27+04:42:07
48.13.C2MEN517 ESTRain Lelle | Martin JuhansooRAJU-MALE14:15:34+04:43:14
49.14.C2MEN542 ESTPriit Põder | Maksim GluhhovtsenkoPoxmello14:17:43+04:45:23
50.2.C1MEN549 LATJānis Balodisairesana.lv14:20:43+04:48:23
51.2.C2MIX545 ESTTiina Jefimova | Indro SiniveeTark ei torma14:27:41+04:55:21
52.17.K2MEN555 ESTTauri Taimre | Siim PadarDive Eesti15:49:24+06:17:04
C2MEN543 ESTMarkel Liinve | Indrek RaukasMerekratidDNF
K1MEN525 ESTPriit OjalaMÕLAMEHEDDNF
C2MEN570 ESTSergei Deket | Nikolai DeketHundidDNF
K2MIX502 ESTKessu Siirak | Oleksandr KlymanovSiil udusDNF
K2MEN558 ESTMadis Stern | Reigo TammDNF

Ajavõtusüsteem 2011-2019: Märt Maipuu. Kontakt: 5092491, mart ät leivasilla punkt net