8. - 16. mai 2021

Stardinimekiri | Vaheajad | Finish | Finish klasside kaupa

Kurgja - Tori 47km

KohtKoht klassisKlassStardinumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN260 ESTAhti Reinup | Haiko KäärikEastPole/Aix Team03:58:31
2.1.K1MEN144 ESTKermo BaumannPõrgu Kurat04:12:52+00:14:21
3.2.K2MEN244 ESTJüri Etverk | Hannes TähtsaluÕhinapõhine04:13:33+00:15:02
4.3.K2MEN58 ESTTannar Tähtsalu | Hannes TähtsaluDiskokuul04:17:21+00:18:50
5.2.K1MEN72 ESTHannes KaseWavehopper04:18:41+00:20:10
6.4.K2MEN112 ESTMeelis Moorits | Tõnu PaljasSinimütsike04:25:48+00:27:17
7.3.K1MEN248 ESTPärtel Keskküla04:26:59+00:28:28
8.5.K2MEN34 ESTErki Rudi | Rünno PusaMajaka Kajakad04:33:29+00:34:58
9.6.K2MEN164 ESTRaimo Kalju | Avo KoppasJäälõhkuja04:39:10+00:40:39
10.4.K1MEN146 ESTHeiko EesaluKukemuna 104:41:09+00:42:38
11.7.K2MEN192 ESTJaanus Moorits | Oliver PalmikKukemuna 204:41:31+00:43:00
12.5.K1MEN44 ESTKarl JakobsonUnimyts04:43:04+00:44:33
13.6.K1MEN196 ESTKaupo TiislärZebra1104:50:59+00:52:28
14.7.K1MEN88 ESTAivar TikerberiSuurtix04:53:24+00:54:53
15.8.K1MEN250 ESTVarro Vooglaid04:59:19+01:00:48
16.9.K1MEN172 ESTRagmar SaksingSeikluskliinik05:05:24+01:06:53
17.1.K2MIX258 ESTMärt Elmet | Annika ElmetSOS05:07:15+01:08:44
18.2.K2MIX182 ESTMartin Serg | Monika SergKiisa paadipurustajad05:09:23+01:10:52
19.8.K2MEN70 ESTArti Kütt | Taavi KlaosVTP05:12:15+01:13:44
20.1.K1WOM198 ESTPIIA NARUSBERGSport & Tervis05:17:01+01:18:30
21.3.K2MIX246 ESTTiia Ruuval | Priit KampusTIA05:17:51+01:19:20
22.4.K2MIX104 ESTKalju Baumann | Kersti BaumannPiilu Part05:19:12+01:20:41
23.10.K1MEN80 ESTAnts NokkurKose Torpeedo05:24:39+01:26:08
24.5.K2MIX176 ESTSteven Rehelem | Reelika RiimandJah ikka, kuidas siis muidu!05:29:39+01:31:08
25.1.C2MEN110 ESTRomet Sutt | Jaan JantsonUsain Boat05:34:03+01:35:32
26.6.K2MIX134 ESTKardo Baumann | Karoliis BaumannBaumann05:36:32+01:38:01
27.2.C2MEN206 ESTKarl-Oliver Kakko | Erkki TammisaarAmserv Tähe 205:37:22+01:38:51
28.9.K2MEN108 ESTTauno Ojasaar | Evar OjasaarVeeMeel05:39:07+01:40:36
29.11.K1MEN150 ESTTaavi Salumäe05:44:04+01:45:33
30.1.K2WOM226 ESTJanne Sokk | Marian Akkeraitab naljast05:54:03+01:55:32
31.12.K1MEN188 ESTToomas VelkaGuillemot05:55:23+01:56:52
32.10.K2MEN2 ESTRalf Märs | Tarmo PalmVaKuMiSu06:01:52+02:03:21
33.11.K2MEN180 ESTPeep Kuulme | Simo NurkKarvajalad06:05:08+02:06:37
34.2.K2WOM232 ESTSiiri Oad | Ave Metsar06:05:30+02:06:59
35.12.K2MEN16 ESTTarvo Kaaret | Kaur KaaretRitsikas06:06:05+02:07:34
36.7.K2MIX210 ESTRisto Valdmaa | Anna ValdmaaValula06:10:06+02:11:35
37.2.K1WOM178 ESTKadri Hillermaa06:10:51+02:12:20
38.13.K2MEN214 ESTAnton Adamenkov | Vadim TuulikPUH&POH06:11:17+02:12:46
39.13.K1MEN68 ESTMait TallParvetaja06:14:03+02:15:32
40.3.C2MEN224 ESTKauri Sosi | Kalvi Väljamäe06:18:56+02:20:25
41.8.K2MIX205 ESTTõnis Peljo | Anu PeljoTopeltkiire06:19:42+02:21:11
42.4.C2MEN74 ESTTimo Heiskonen | Rauno KiikSAMISIIL.EU/õhinapõhine06:23:30+02:24:59
43.1.SUP42 ESTTiiu-Triin TigasNordic sup girl06:25:31+02:27:00
44.1.RAFT170 ESTHilda Rütter | Eveli Kalev
Kristi Kinsi | Reio Järvsalu
Ergo Sarapuu
Meie ja Mehed06:27:15+02:28:44
45.14.K1MEN200 ESTTambet TõnissonKon-Tiki06:29:44+02:31:13
46.5.C2MEN228 ESTIndrek Berezjuk | Radvigo TaureKa Nuu06:30:01+02:31:30
47.3.K2WOM96 ESTAnnabel Pors | Piia Liisa KünnapasTitanic06:35:37+02:37:06
48.9.K2MIX82 ESTMikk Mangus | Siiri MangusVendlus ja Õelus06:35:59+02:37:28
49.6.C2MEN240 ESTSander Raudsepp | Mait Õunpuu06:37:30+02:38:59
50.15.K1MEN262 ESTSiim AngerpikkRebane06:42:10+02:43:39
51.7.C2MEN28 ESTTõnu Lepik | Tanel LepikLepikud06:51:37+02:53:06
52.14.K2MEN84 ESTAarne Suviste | Arno SuvisteKui Arno Aarnega starti jõudis ...06:53:09+02:54:38
53.16.K1MEN12 ESTArgo TurbaMuhe kulgeja07:06:54+03:08:23
54.3.K1WOM100 ESTKadri Schmidt07:07:28+03:08:57
55.2.RAFT204 ESTMarek Pärli | Mäido Villems
Mati Klesment | Egert Jeedas
Kristo Saar | Elari Ermel
Amserv Tähe 107:08:27+03:09:56
56.17.K1MEN222 ESTPärtel Keskküla07:08:45+03:10:14
57.18.K1MEN236 ESTPriit KohkVANNIPART07:14:16+03:15:45
58.15.K2MEN92 ESTMarko Pank | Lauri AlvisteÜkskord me võidame nii kui nii !07:16:01+03:17:30
59.16.K2MEN114 ESTAndrus Laisaar | Indrek PreimannMAAROTT07:18:26+03:19:55
60.4.K1WOM160 ESTTiina TeearuPüsside naised07:19:20+03:20:49
61.5.K1WOM62 ESTKatrin Torkel 07:19:31+03:21:00
62.1.C2MIX242 ESTMait Mäesalu | Mirjam MäesaluM$M07:20:15+03:21:44
63.4.K2WOM238 ESTKaisa Komp | Keidy KändraVõtame vabalt07:24:23+03:25:52
64.10.K2MIX56 ESTIgor Shambalov | Svetlana ShambalovaRändurid07:39:47+03:41:16
65.2.C2MIX230 ESTAnne-Ly Leol | Ken Tomson07:44:30+03:45:59
66.3.RAFT52 ESTTõnu Tammesalu | Tarvo Teller
Urmas Alp | Karmo Aksel
Märt Tohver | Indrek Põder
Mait Ender | Roman Rogovski
Tarvo Tohver
Matkakeskus.eu08:14:27+04:15:56
67.19.K1MEN86 ESTJaan LiidersKatamaraan08:29:00+04:30:29
68.17.K2MEN60 ESTJaanus Ojamäe | Erki OjamäeOJAMÄE08:31:14+04:32:43
69.4.RAFT120 ESTVille Arumäe | Moonika Nurme
Mikk Nurme | Holger Rünkaru
Märten Peterson | Meelis Kristelštein
Pesakond08:57:11+04:58:40
70.5.RAFT132 ESTViljar Orub | Emil Orub
Ott Orub | Laura Lumi Orub
Ole Orub | Mihkel Lennuk
ORUBOVSKID09:18:54+05:20:23
71.6.RAFT234 ESTTiit Vilberg | Hele Truus
Arli Mändmets | Priit Lehtmets
Inga Valm | Martin Otsing
Noa Laev09:42:48+05:44:17
72.7.RAFT138 ESTIndrek Veski | Andres Sullakatko
Ivar Frantsuzov | Mari Rebane
Triin Edovald | Rasmus Sullakatko
Liis Truubon
Vabatahtlikud aerutajad 210:02:37+06:04:06
73.8.RAFT136 ESTAndrus Virak | Peeter Jõgar
Kristi Kreitsmann | Tiit Umbsaar
Kadri-Anna Sklave | Reet Jõenurm
Marilis Saul
Vabatahtlikud aerutajad 110:24:32+06:26:01
K2MIX118 ESTAndres Mardu | Polina TšernjakMust NotsuDNF

Türi - Tori 78km

KohtKoht klassisKlassNumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2WOM307 ESTLinda Tetsmann | Anette BaumWorld of Kayaks | Yukon Team Estonia06:45:13
2.1.K2MEN245 ESTIndrek Kermon | Andres KajuRehvid Pluss06:55:43+00:10:30
3.1.C2MEN107 ESTSiim Väli | Kaupo VallikKiire ja vihane07:20:23+00:35:10
4.1.K1MEN3 ESTIvar Hütt07:30:09+00:44:56
5.2.K2MEN313 ESTOlden Jentson | Indrek AlasWw108:01:17+01:16:04
6.2.K1MEN63 ESTErkki Lindepuupahur part08:02:33+01:17:20
7.1.K2MIX33 ESTElner Rannu | Hedi RannuHelian08:04:36+01:19:23
8.3.K1MEN219 ESTJanno TamsaluUdukukal08:11:07+01:25:54
9.3.K2MEN119 ESTOlavi Maasikas | Urmas KuumKM08:14:22+01:29:09
10.4.K1MEN201 ESTAndrus Bombul08:19:51+01:34:38
11.1.C2MIX55 ESTMarek Täht | Kersti OimarKersti Aerutamiskool08:25:16+01:40:03
12.5.K1MEN61 ESTSixten Kerge08:26:34+01:41:21
13.6.K1MEN265 ESTPriit TammSMS08:29:54+01:44:41
14.2.K2MIX291 ESTMaili Jorro | Olev PõderSaku PP08:33:35+01:48:22
15.2.C2MEN147 ESTViljar Sinimeri | Ott VäliMtü Kiilujälg08:40:08+01:54:55
16.2.C2MIX247 ESTMaili Kahu | Vahur KahuSäärane Mulk08:56:57+02:11:44
17.7.K1MEN15 LATIlmars OstrovskisLatgols08:58:53+02:13:40
18.3.K2MIX255 ESTAllan Sülla | Ehtel TaevereElbrus09:02:38+02:17:25
19.8.K1MEN191 ESTToomas VerroRobinson09:08:26+02:23:13
20.9.K1MEN161 ESTAntti Torkel09:14:23+02:29:10
21.10.K1MEN143 ESTPaul TeearuOÜ Valga Puu09:14:54+02:29:41
22.3.C2MEN269 ESTRait Hutrov | Rivo Perm Yukon River 202209:15:39+02:30:26
23.4.K2MIX215 ESTAlar Reiska | Evelyn Himma09:18:02+02:32:49
24.11.K1MEN171 ESTEero Ots09:20:52+02:35:39
25.12.K1MEN167 ESTTõnis KümnikNurmenuku09:26:26+02:41:13
26.13.K1MEN285 ESTIlmar Kelder09:58:12+03:12:59
27.14.K1MEN125 ESTKarl Kaspar Lokotar10:03:50+03:18:37
28.15.K1MEN229 ESTTanel SeppMetslane10:09:51+03:24:38
29.16.K1MEN77 ESTArgo Kass10:10:08+03:24:55
30.4.K2MEN273 ESTElor Sepp | Mihkel JärveojaKloostrivennad10:14:04+03:28:51
31.5.K2MIX71 ESTEndo Haossar | Anet PostAuna Ehitus10:14:14+03:29:01
32.1.K1WOM287 ESTEderi OjasooPloom10:15:48+03:30:35
33.17.K1MEN155 ESTTanel UudebergPõhja Hõng10:21:28+03:36:15
34.5.K2MEN275 ESTJaanus Juhani | Andreas PormanKloostrivennad II10:22:09+03:36:56
35.18.K1MEN279 ESTTõnn TuvikeneKloostrivend10:24:05+03:38:52
36.4.C2MEN187 ESTEvari Koppel | Marek Mardisoo10:30:42+03:45:29
37.6.K2MIX109 ESTGert Grünberg | Merily KopelmaaMaša ja Karu10:35:54+03:50:41
38.7.K2MIX303 ESTJako Laanemägi | Heili BurmeisterSüdamekodud 210:44:43+03:59:30
39.8.K2MIX305 ESTMartin Kukk | Nele MangmanSüdamekodud 110:51:33+04:06:20
40.2.K1WOM13 ESTReet KaskNautleja KM10:59:25+04:14:12
41.19.K1MEN75 ESTJanno Flink11:03:10+04:17:57
42.20.K1MEN81 ESTMeelis ValgeväliAerutaja11:08:10+04:22:57
43.21.K1MEN301 ESTKurmet VähiÜksi11:10:46+04:25:33
44.22.K1MEN39 ESTAivo KalmetMetsaline11:17:14+04:32:01
45.23.K1MEN43 ESTMadis Akkatus11:17:48+04:32:35
46.2.K2WOM309 ESTPiret Lasn | Karin TartuVM Ever Given11:26:36+04:41:23
47.6.K2MEN151 ESTUrmo Kesküla | Raico Irmann11:28:58+04:43:45
48.7.K2MEN59 ESTMartin Palksaar | Martin OoloKaks vänget11:37:21+04:52:08
49.5.C2MEN57 ESTAin Uustalu | Kalju LeokeAllveelaev11:42:19+04:57:06
50.3.C2MIX21 ESTTaavi Nagel | Kristel NagelProoviabielu11:45:10+04:59:57
51.24.K1MEN295 ESTHeiko RauTige kala11:49:22+05:04:09
52.1.C3MIX101 ESTSiiri Kereme | Roland Lillemaa
Johannes Veiram
Märg Unelm11:50:47+05:05:34
53.4.C2MIX5 ESTMarge Ansi | Meelis AnsiVõiduka lõpuni11:52:38+05:07:25
54.25.K1MEN149 ESTMikk Margus MöllNautleja KM11:57:51+05:12:38
55.6.C2MEN209 ESTSander Sepp | Magnus LeppikÕed tihedad12:01:21+05:16:08
56.8.K2MEN159 ESTJako Jõgi | Jaak VeskimeisterAstrid12:12:12+05:26:59
57.7.C2MEN235 ESTMartin Lõbu | Risto Mario TammisaarLõbuTammisaar12:15:19+05:30:06
58.26.K1MEN297 ESTJako KruusementVANNIPART12:32:09+05:46:56
59.1.RAFT79 ESTMadis Allak | Allan Lopp
Raimo Toomingas | Kätlin Raud
Teele Üksaeg | Hannes Lember
Sergei Komarov
Abitud Pardipojad12:42:19+05:57:06
60.8.C2MEN29 ESTRagnar Rahu | Henri KikkasUjuv kukk13:08:31+06:23:18
61.5.C2MIX69 ESTSander Kanter | Merli VesingiWRX13:14:22+06:29:09
62.2.RAFT65 ESTSven Jürna | Marek Orub
Andres Orub | Sander Tammeleht
Tauri Leppik | Feliks Kilu
Rasmus Jänes
Uppumatud 2.013:25:54+06:40:41
63.3.RAFT7 ESTIvo Roosimägi | Kalev Kuuspalu
Karmo Kaasik | Kristel Talv
Marju Tamsalu | Kersti Kald
Kuus Kanget13:25:57+06:40:44
64.27.K1MEN253 FINMirek Märtson13:26:42+06:41:29
65.4.RAFT123 ESTKrister Paas | Kaupo Eier
Indrek Erin | Margus Rajamets
Raido Joosep
Metsanotsud13:27:23+06:42:10
66.5.RAFT129 ESTElar Luhamets | Margus Meidla
Rünno Negus | Jaan Keerma
Are Vest | Andero Luhamets
Matzatzi13:47:49+07:02:36
67.6.RAFT121 ESTRagne Hindrimäe | Sander Leinberg
Andres Alus | Mihkel-Jaagup Laats
Lauri Erm | Magnus Pitertsev
Priit Kirsiste | Taavi Pelt
Kert Toming
Türi-Tori kiirliin14:47:20+08:02:07
68.7.RAFT139 ESTKaja Rand | Marko Schmidt
Oleg Dmitrijev | Aleksei Prijomõšev
Mark Petrosjan | Talis Lisakov
Kristjan Pille
Kompott12:48:53Jõesuu (AEG)
69.8.RAFT31 ESTKalle Kuusik | Tanel -Kert Visnapuu
Tauri Lõhmus | Siim Sarapik
Villu Tammerik | Andres Visnapuu
Kaitseliit Alutaguse malev Jõhvikad13:30:16Jõesuu (AEG)
70.9.RAFT1 ESTKaja Friedemann | Margit Klaus
Karmen Klaasen | Krista Jürna
Piia Pohl | Johanna Etverk
Kärt Kodar
Mõrrad Vees14:05:04Jõesuu (AEG)
RAFT85 ESTIngrid Siska-Mölder | Mall Treier
Tomm Jan Randaru | Ingrit Alas
Magnus Siska | Paul Lui Randaru
Silver Viilas
Nürro DNF
K2MEN311 ESTIvar Hütt | Mart ReimannReimann RetkedDNF
RAFT179 ESTKuldar Lugna | Urmo RemmetK_hrikudDNF

Türi - Tori 104 km

KohtKoht klassisKlassNumberRiikVõistlejadVõistkondAegKaotus
1.1.K2MEN519 ESTAivar Tikenberg | Raivo MännikMetsanurga11:02:48
2.1.K1MEN508 ESTMaa RottKuueskordne11:36:05+00:33:17
3.2.K1MEN535 ESTAndres Kalle11:53:26+00:50:38
4.2.K2MEN503 ESTAulo Aasmaa | Martin RuudiViimsi Sport, Nelson12:12:28+01:09:40
5.1.C2MEN525 ESTMargus Kont | Oliver Turi12:56:53+01:54:05
6.3.K2MEN544 USARiho Juurik | Ryan Newnan2R13:58:29+02:55:41
7.2.C2MEN550 ESTVello Oja | Toomas MüürseppVETO14:15:31+03:12:43
8.4.K2MEN529 ESTEero Valgeväli | Reemo RaagTäiePasagaFinishisse11:46:03Tori (AEG)
9.3.K1MEN502 ESTRivo Reisner12:26:02Tori (AEG)
10.3.C2MEN527 ESTEero Heinmets | Madis HeinmetsLaeva Juhid12:27:31Tori (AEG)
11.4.K1MEN548 ESTSilver ArrakS&Co12:29:31Tori (AEG)
12.4.C2MEN514 ESTHerki Laanmets | Tanel JevstignejevHatiku Poldid12:43:30Tori (AEG)
13.1.SUP522 ESTRanar ÕismaVäätsa Kunnid13:51:08Tori (AEG)
14.5.K2MEN547 LATTimothy Creen | Viktors SazonovsRozensteins14:05:33Tori (AEG)
15.1.C2MIX518 ESTTiina Jefimova | Indro SiniveeTark ei torma14:09:04Tori (AEG)
16.6.K2MEN540 ESTMadis Altermann | Rain TaimreInspiredi spordiklubi12:39:46Kure (AEG)
K2MEN530 ESTAimar Liiver | Lembitu LutsVee-liugDNF
C2MEN509 ESTErik Nisu | Julius KoppelJärsumäe PoisidDNF
C2MIX526 ESTMeelis Uibo | Maia BoltovskymeieDNF

Ajavõtusüsteem 2011-2021: Märt Maipuu. Kontakt: 5092491, mart ät leivasilla punkt net